
Al sinds 38 jaar organiseren EBOH en Stotfold F.C. tijdens het paasweekend een unieke uitwisseling. Dit jaar zijn wij aan de beurt om onze Engelse vrienden te ontvangen. Het weekend bestaat uit een aaneenschakeling van sportieve en feestelijke activiteiten. Hieronder een globale indruk van het programma.
Vrijdag: Aan het eind van de middag aankomst gasten, ’s avonds bij EBOH
Zaterdag: Overdag activiteit bij EBOH, ’s avonds feestavond bij EBOH
Zondag: Na een rustig Paasontbijt komt u naar EBOH en begint het toernooi.
De C wedstrijd
De seniorenwedstrijd
De B wedstrijd
’s avonds feestavond en prijsuitreiking
Maandag: Tussen 8 en 9 uur ’s ochtends vertrekken onze gasten weer naar Engeland.
Om te kunnen voetballen tijdens dit schitterende evenement vragen we jullie om één of meerdere gasten in huis te nemen. Waarschijnlijk zijn er tal van redenen waarom je nu denkt, o nee dat kan niet. Echter je krijgt er vriendschap voor terug, iets dat de eerste Stotfold gangers nog steeds ervaren en natuurlijk sta je bovenaan de lijst om het volgend jaar naar Engeland te gaan.
Onze gasten komen vrijdagavond 22 april aan bij EBOH en vertrekken weer op 25 april. In dit weekend verwachten wij van de ouders dat onze gasten bij u eten en slapen en dat u er voor zorgt dat ze bij EBOH komen en gehaald worden. Natuurlijk bent u zelf ook van harte welkom bij de activiteiten die de club dat weekend zal ontplooien. Zodra er meer informatie is zullen wij dit aan u laten weten en dit ook op de EBOH site melden.
Citaat van een moeder:
Ik vond het best spannend om een vreemde puber in huis te nemen. Achteraf is het me ontzettend meegevallen. Onze gastpuber was nog zenuwachtiger dan ik zelf maar na een beetje kennismaken was het al snel gezellig. Wat het meest meeviel was de tijd dat de jongens feitelijk in huis waren. Na het opstaan snel ontbijten en weg waren ze. ’s Avonds snel even eten en daar gingen ze weer. En als ze thuis kwamen waren ze zo moe dat ze snel gingen slapen. Voor ons en onze zoon is het een onvergetelijke ervaring geweest.
Natuurlijk verwachten wij van de jongens die op de foto staan dat zij ook een slaapplaats aanbieden. Uiteindelijk hebben de mensen uit Stotfold jullie ook een dak boven je hoofd aangeboden.
Mocht je een slaapplaats hebben neem dan telefonisch contact op met Ferdi Schmidt 06-52563120 of Ed Piket 06-53715491
d.v.v. E.B.O.H.
Jeugdbestuur